Scorekort

Vrådal Golf · Til forsiden

Ni hull ved Nisser

Runden, hull for hull.

Se hullnavn, lengder, par og handicapindeks før første slag. Fossøy er par 34 over ni hull og par 68 over to runder.

Golf på Fossøy ved Nisser i Vrådal

Scorekort for Vrådal Golf

Lengdene er oppgitt i meter. På mobil kan du sveipe sidelengs i tabellen.

HullNavnHvitGulBlåRødParIndeks 1 til 9Indeks 10 til 18
1Vika2742572151834910
2Bjorøyveien129119817331718
3Øysjå17312711378356
4Furuodden447442362350534
5Sandtaket387307263212412
6Jordet33529523622641516
7Utsikten30028022519841112
8Sluseporten14812811710831314
9Havna281270221211478
9 hull247422251833163934
18 hull494844503666327868

Lengder og handicapindekser følger banens trykte scorekort. Spør proshopen dersom du er usikker på utslagssted.

Finn spillehandicapet

Bruk slopetabellen for ditt utslagssted før runden.

Se slopetabellene

Bli kjent med banen

Praktisk informasjon, baneregler og bilder fra Fossøy.

Om banen

Vi hjelper deg gjerne

Vi sees i Vrådal.

Bjorøyvegen 26, 3853 Vrådal